Rullaava työpöytä, 5 laatikkoa, ulosvedettävä toiselta puolelta 5 5
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G9145805
- Varastotilanne
- 25kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Rullaavan työpöydän tukeva teräskotelo sisältää 2 integroitua säilytyslokeroa. Sivuseinä on rei’itetty lisävarusteiden kiinnitystä varten, □ 9 x 9 mm, 37 mm:n jaolla. Vetolaatikon sisäpuoli on sileä, mutta silti sopiva laatikon jakamiseen. Laatikoiden lukituksen avaus tapahtuu vetolistan keskellä olevalla avauskahvalla. Vetolaatikko voidaan lukita keskitetysti tappisylinterilukolla. Kuulalaakeroidut pyörät (2 kääntyvää pyörää pysäköintijarrulla, 2 kiinteää pyörää). 25 mm paksu bambutyötaso, sopii ruuvipenkin asennukseen.
Maalipinta
Kaksivärinen jauhemaalattu, hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Toimitussisältö
Sisältää jaot:
jokaiseen 75 mm:n vetolaatikkoon 1 uritettu jakolista nro 951510, koko 75,
jokaiseen 125 mm:n vetolaatikkoon 1 uritettu jakolista nro 951510, koko 125.
Huomautus
200 mm korkeisiin vetolaatikoihin sopivat nyt myös uritetut jakolistat nro 951510, koko 200, sekä reunalistat nro 951560, koko 200, ja pistettävät jakolevyt nro 951741–951821, kukin koossa 200.
Lisää lisävarusteita ja jakomateriaalia löytyy ryhmästä 95.
Huomautus
Sopiva jakomateriaali:
Uritetut reunalistat nro 951560 koko 75; koko 125 ja koko 200;
Uritetut jakolistat nro 951510 koko 75; koko 125 ja koko 200;
Pistettävät väliseinät nro 951721–951821 koko 75; nro 951731–951821 koko 125 ja nro 951741–951821 koko 200.
Jako
laatikoiden etukorkeus: 75; 75; 125; 125; 200 mm
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Liikkuvaan työskentelyyn kohteessa.
- Teolliseen ja yksityiskäyttöön.
- Vetolaatikot työkalujen säilytykseen.
- Ulosvedettävät hyllyt L-BOXXin kiinnitykseen (tuotenro
- 914574, 914575).
- Säilytyshylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Saa muokata ja rakentaa uudelleen vain Hoffmann Groupin hyväksytyillä lisävarusteilla.
- Asenna ruuvipenkit (lisävaruste) vain bambutyötasoon.
- Noudata ruuvipenkin asennusohjetta.
- Asenna enintään yksi sisäinen vetolaatikko ToolTruck-kaappiosioon (tuotenro
- 914560, 914564, 914568).
Sopimaton käyttö
- Älä seiso tai istu työkalukärryn tai pyörällisen työpöydän päällä.
- Älä kuljeta henkilöitä.
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä altista työkalukärryä tai pyörällistä työpöytää iskuille.
Rakenne
Rullaavan työpöydän vankka teräskotelo sisältää 2 integroitua säilytyslokeroa. Sivuseinä on rei’itetty lisävarusteiden kiinnitystä varten, □ 9 × 9 mm 37 mm jaolla. Ulosvedettävän laatikon sisäpinta on sileä, mutta silti sopiva laatikon jaotteluun. Laatikoiden lukituksen avaus tapahtuu tartuntalistassa olevalla keskusvapautuskahvalla. Ulosvedettävät laatikot voidaan lukita keskitetysti tappisylinterilukolla. Rullalaakeroidut pyörät (2 kääntyvää pyörää pysäköintijarrulla, 2 kiinteää pyörää). 25 mm paksu bambutyötaso, sopii ruuvipenkki-asennukseen.
Maalaus
Kaksivärinen jauhemaalattu, hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Toimitussisältö
Sis. jaottelut:
jokaista 75 mm ulosvedettävää laatikkoa kohden 1 uritettu jakolista nro 951510 koko 75,
jokaista 125 mm ulosvedettävää laatikkoa kohden 1 uritettu jakolista nro 951510 koko 125.
Huomautus
200 mm korkeisiin ulosvedettäviin laatikoihin sopivat nyt myös uritetut jakolistat nro 951510 koko 200 sekä reunalistat nro 951560 koko 200 ja välilevyt nro 951741–951821, kukin koossa 200.
Lisävarusteita ja jaottelumateriaaleja löytyy ryhmästä 95.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | liikuteltava työpöytä |
|---|---|
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 40 kg |
| Tuotenimen attribuutti | 20×16G |
| Syvyys | 525 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Paino | 64 kg |
| Korkeus | 900 mm |
| Konfiguraattoriin liittyvä | kyllä |
| Laatikoiden tehokas leveys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 400 mm |
| Laatikoiden määrä | 5 |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 20 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 16 |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×16 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9145805 |
|---|---|
| EAN | 4045197892300 |