Vasarasarja 3 3
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime mitään nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, alla oleva kontrastiväri harmaa näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954666: 1 kpl.
GARANT-lukkosepänvasara nro 750110 koko 300; 500: 1 kpl kutakin.
GARANT-kenkävasara nro 754120 koko 40: 1 kpl.
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, alla oleva kontrastiväri harmaa näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 3 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9546663 |
|---|---|
| EAN | 4062406894641 |