Ruuvimeisselisarja 10 10
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Uusiin GARANT GridLine -työpöytiin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikkorasterimitta 20 G × 20 G, vastaavasti 500 × 500 mm (L × S).
Malli
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisessä PE-vaahtomuovisisäkkeessä. Vaahtomuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Päällyskerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö taulukon mukaan
Vaahtomuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953522: 1 kpl
GARANT-ruuvitaltta uraruuville nro 660032 koko 2,5; 3,5; 4; 5,5; 6,5: 1 kpl kutakin
GARANT Phillips -ruuvitaltta nro 667702 koko 00; 0; 1; 2: 3: 1 kpl kutakin
Sopii
Uusiin GARANT GridLine -työpöytiin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikkoruudukkomitta 20 G × 20 G, vastaavasti 500 × 500 mm (L × S).
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovialustassa. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovialusta |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 10 |
| Laatikon täyttöaste g | 10×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95352210 |
|---|---|
| EAN | 4067263723578 |