Uraruuvitaltta, 2K-Haptoprene-kahvalla 4 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ergonomisesti muotoiltu voimakahva, jossa pitävä Haptoprene-pinta ja iskunkestävä muovisydän. Erityisen pintarakenteen ansiosta suuretkin vääntömomentit voidaan siirtää myös märillä tai öljyisillä käsillä.
Terä kromivanadiiniterästä.
Alkaen koosta 8 kuusiokanta avaimelle.
Käyttötiedot
Korjaus- ja asennustöihin, tiukassa olevien ruuvien irrotukseen ym.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisseli |
|---|---|
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Vetoprofiili | Uraruuvimeisseli |
| Pinta | nikkelöity ja kromattu |
| Kahvan materiaali | 2K-Haptoprene |
| Iskuholkki | ei |
| Varren malli | pyöreä |
| Vetoprofiili | Uraruuvimeisseli |
| Kokonaispituus | 195 mm |
| Taltan paksuus a | 0.8 mm |
| Taltan leveys b | 4 mm |
| Käyttökuusikulma | ei |
| Läpimenevä terä | ei |
| Talttakärki | musta |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6600324 |
|---|---|
| EAN | 4067263013457 |