Ruuvitalttasarja 9 9
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
GARANT-työpajavaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikoiden jaotusmitoitus, 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Koko 10 G × 8 G vaahto sopii Shadowboards-nro 923210 kokoon 250 (2 vaahtoa per Shadowboard).
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Solumuovisisäkkeet täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) vetolaatikon tehokkaasta pinta-alasta.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953392: 1 kpl
GARANT-uraruuvitaltta nro 660032 koot 2; 2,5; 3,5; 4; 5,5: 1 kpl kutakin
GARANT Phillips-ruuvitaltta nro 6677020 koot 00; 0; 1; 2: 1 kpl kutakin
Sopii
GARANT-työpajavaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikoiden jaotusmitta, 20 G × 16 G tai 500 × 400 mm (L × S).
Vaahto kooltaan 10 G × 8 G sopii Shadowboardeihin nro 923210 koko 250 (2 vaahtoa per Shadowboard).
Rakenne
Tavanomaiset työkaluvalikoimat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitinharmaa, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Solumuovisisäkkeet täyttävät 1/4 (10 G × 8 G tai 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G tai 500 × 200 mm) vetolaatikon tehokkaasta pinta-alasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 9 |
| Toteutus | ruuvitaltoilla |
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9533929 |
|---|---|
| EAN | 4067263723516 |