Phillips-ruuvitaltta, 2K-Haptoprene-kahvalla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ergonomisesti muotoiltu voimakahva, jossa pitävä Haptoprene-pinta ja iskunkestävästä muovista valmistettu ydin. Erityisen pintarakenteen ansiosta voidaan siirtää suuria vääntömomentteja myös märin tai öljyisin käsin.
Terä kromivanadiiniterästä. Nikkelöity ja kromattu pinta, kärki musta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvinväännin |
|---|---|
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain |
| Pinta | nikkelöity, kromattu |
| Kahvan materiaali | 2K-Haptoprene |
| Iskuholkki | ei |
| Varren malli | pyöreä |
| Lyhyt ruuvimeisseli | ei |
| Pienempi terän halkaisija edessä | ei |
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain |
| Kokonaispituus | 140 mm |
| Terän pituus | 60 mm |
| Käyttökuusikulma | ei |
| Talttakärki | musta |
| Ristipääuran koko | 0 |
| Ruuvin ⌀:lle | enintään 2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 667702 |
|---|---|
| EAN | 4067263013563 |