Uraruuvitaltta, 2K-Haptoprene-kahvalla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Ergonomisesti muotoiltu voimakahva, jossa pitävä Haptoprene-pinta ja iskunkestävä muoviydin. Erityisen pintarakenteen ansiosta suuria vääntömomentteja voidaan siirtää myös märillä tai öljyisillä käsillä.
Terä kromivanadiiniterästä.
Koosta 8 alkaen kuusiokanta kiintoavaimille.
Käyttötiedot
Korjaus- ja asennustöihin, tiukasti kiinni olevien ruuvien avaamiseen ym.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisseli |
|---|---|
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Vetoprofiili | Uraruuvimeisseli |
| Pinta | nikkelöity ja kromattu |
| Kahvan materiaali | 2K-Haptoprene |
| Iskuholkki | ei |
| Varren malli | pyöreä |
| Vetoprofiili | Talttapääruuvimeisseli |
| Kokonaispituus | 180 mm |
| Terän pituus | 90 mm |
| Taltan paksuus a | 0.6 mm |
| Taltan leveys b | 3.5 mm |
| Käyttökuusikulma | ei |
| Läpimenevä terä | ei |
| Talttakärki | musta |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 660032 |
|---|---|
| EAN | 4067263013440 |