Verstassarja 22 22
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
GridLine Ready-to-go -työpöytiin, GridLine Vario -työpöytiin, joissa 24G-laatikosto, GridLine 24G -laatikostoihin, GridLine-työkalukaappeihin 24×24G, GridLine-ulosvetolaatikoihin 20×20G, GridLine XL ToolCar nro 914590.
Rakenne
Solumuoviallasvalikoima täydelliseen ulosvetolaatikkoon – hyötypinta-ala 20×20G.
Yleiset työkaluvalikoimat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, alla oleva kontrastiväri harmaa osoittaa, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon mukaan)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 955072: 1 kpl
GARANT työntömitta nro 410100 150 koko 150: 1 kpl
GARANT kaarimikrometri nro 420402 koko 0−25: 1 kpl
GARANT rullamittanauha nro 462201 koko 2,5: 1 kpl
GARANT vatupassi nro 467010 koko 250: 1 kpl
GARANT kaksoislenkkiavain nro 610600 koko 8×9; 10×11; 12×13; 14×15; 17×19: 1 kpl kutakin
GARANT kuusiokulma-ruuvitalttasarja pidätyskuulalla nro 627132 koko 9: 1 kpl
GARANT talttapääruuvitaltta nro 660032 koko 2,5; 4; 5,5: 1 kpl kutakin
GARANT Phillips-ruuvitaltta nro 667702 koko 1; 2: 1 kpl kutakin
GARANT taskulamppu nro 081505 koko 125: 1 kpl
GARANT yhdistelmäpihdit nro 700940 koko 160: 1 kpl
GARANT sivuleikkurit nro 724840 koko 160: 1 kpl
GARANT pajavasara nro 750110 koko 200: 1 kpl
GARANT työskentelysakset nro 769240 koko 175: 1 kpl
GARANT pihdiavain nro 813501 koko 180: 1 kpl
GARANT yleisveitsi nro 845020 koko 18: 1 kpl
Sopii
GridLine Ready-to-go -työpöytiin, GridLine Vario -työpöytiin laatikostolla 24G, GridLine-laatikostoon 24G, GridLine-työkalukaappiin 24×24G, GridLine-laatikoihin 20×20G, GridLine XL ToolCar nro 914590.
Rakenne
Solumuovinen perussarja täydelle laatikolle – hyötypinta-ala 20×20G.
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuoviupotteissa. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, alla oleva harmaa kontrastiväri osoittaa, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaahtomuovisisäke |
|---|---|
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Pienin sopiva laatikon etulevyn korkeus | 100 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×20 |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 22 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Pienin sopiva laatikon etulevyn korkeus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95507222 |
|---|---|
| EAN | 4067263169178 |