LED-taskulamppu paristoilla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kulutusta kestävä ja erittäin vankka LED-taskulamppu anodisoitua alumiinia.
LED-tekniikka, jossa erinomainen valoteho.
- Valokeila, jossa pieni hajavalohäviö.
- Korkea energiatehokkuus pitkää käyttöaikaa varten.
- Valokehä, jonka ansiosta se on helppo löytää pimeässä.
- Roiskevesisuojattu, kotelointiluokka IP54.
Huomautus
Sopivat paristot löydät numerosta 081551 alkaen.
Rakenne
Tasainen valaistus hajotuslinssin avulla, yhden käden painokytkin edessä.
Toiminta
IP54: Suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiä pölykertymiä vastaan (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Rakenne
Kulutusta kestävä ja erittäin tukeva anodisoidusta alumiinista valmistettu LED-taskulamppu.
LED-tekniikka ja erinomainen valoteho.
- Valokeila, jossa pieni hajontahäviö.
- Korkea energiatehokkuus pitkään paloaikaan.
- Valokehä, jonka ansiosta helppo löytää pimeässä.
- Roiskevesisuojattu, suojausluokka IP54.
Huomautus
Sopivat paristot löydät numerosta 081551 alkaen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Valovirta | 100 - 250 lm |
| Pään ⌀ | 29 mm |
| Paloaika | 4 - 10 h |
| Akkutyyppi | Micro, AAA |
| Paino | 119 g |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Kokonaispituus | 125 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 3 |
| ATEX-vyöhyke | ei mitään; ei mitään; ei mitään |
| Valaistus | LED-moduuli |
| Akkutyyppi | Micro, AAA |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081505 |
|---|---|
| EAN | 4062406192662 |