Alkali-mangaaniparistot
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Laadukkaat merkkiparistot alkali-mangaanilaadulla, joiden käyttöikä on 2–3 kertaa pidempi ja säilyvyysaika yli kaksinkertainen sinkki-hiiliparistoihin verrattuna.
HOLEX-paristot tarjoavat luotettavan ja pitkäkestoisen energianluovutuksen.
Toimitussisältö
1 kpl
Rakenne
Laadukkaat merkkiparistot alkali-mangaanilaadulla, joiden käyttöikä on 2–3 kertaa pidempi ja säilyvyysaika yli kaksinkertainen sinkki-hiiliparistoihin verrattuna.
HOLEX-paristot tarjoavat luotettavan ja pitkäkestoisen energianluovutuksen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Paristo |
|---|---|
| Nimellisjännite | 9 V |
| Kemiallinen rakenne | Alkali-mangaani |
| Uudelleenladattava | ei |
| Kansainvälinen malli | 6LR61 |
| Paino per kappale | 48 g |
| Akkutyyppimerkintä | 9 V -lohko |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 081551 |
|---|---|
| EAN | 4062406086138 |