Työntömitta 150 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Heijastamattomat mattakromatut asteikon osat.
Hienojakoinen, selkeäasteinen asteikko.
Hienokärkiset mittauspinnat.
Lukitusruuvi ylhäällä.
•Ergonomisesti optimoitu työntömitta.
Hienokärkiset mittauspinnat.
Erikoisvarusteet
Kierretakko nro 412180 työntömitan taustapuolelle.
Rakenne
Parempi luettavuus värimerkityn asteikon ansiosta.
Rakenne
Häikäisemättömät mattakromatut asteikko-osat.
Hienojakoinen, kontrastikas asteikko.
Hienoleukaiset mittapinnat.
Lukitusruuvi ylhäällä.
• Ergonomisesti optimoitu työntömitta.
Hienoleukaiset mittapinnat.
Erikoistarvikkeet
Kierret taulukko nro 412180 työntömitan taustapuolelle.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | analoginen |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Yleistyöntömitta |
| Pakkaus | Kotelo |
| Lukitus | Lukitusruuvi yläpuolella |
| Kierretaulukko | Työntömitan taulukko |
| Normi | ISO 13385 |
| Kalibrointi | A1 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Varren pituus | 40 mm |
| Syvyysmitta | kulmalla 3,7 × 1,3 |
| Kalibrointi | A1 |
| Lukema | 0.05 mm |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,05 mm |
| Normi | ISO 13385 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Mittausalue | 0–150 mm |
| Asteikkojako | 1/20 mm |
| Lukema | 0.05 mm |
| Asteikkojako | 1/128 tuuma |
| Pakkaus | Kotelo |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G410100150 |
|---|---|
| EAN | 4045197502506 |