Ruuvimeisselisarja 6 6
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Päällikerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö taulukon mukainen
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953326: 1 kpl
GARANT-ruuvitaltta uraan, nro 660032 koko 2,5; 3,5; 4; 5,5; 6,5; 8.: 1 kpl kutakin
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Soluvaahtomuovipehmuste |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 6×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 6 |
| Laatikon täyttöaste g | 6×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9533266 |
|---|---|
| EAN | 4067263723493 |