Yleiskäyttöinen työkalusarja 20 osaa 20 20
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Käyttötiedot
Lähes tuhoutumattomasta ABS-muovista valmistettu järjestelmälaatikko, jossa on integroidut saranat ja 2 pikalukkoa. Kaikki työkalut säilytetään turvallisesti erityisesti muotoillussa polyuretaanivaahtomuovisessa sisäkkeessä, jossa ne ovat aina käyttövalmiina.
Huomautus
Toimitus tapahtuu lajitelluilla työkaluilla työkalulaukussa.
Valikoimassa on lisäksi tilaa 4 kpl pienosalaatikoille nro 951251 koko 2×3/1 tai 2 kpl nro 951251 koko 2×6/1 (eivät sisälly toimitukseen).
Toimitussisältö taulukon mukainen
Rullamittanauha ikkunalla: 1 kpl nro 462201 koko 2,5
Kuusiokoloavaimensarja pallopäällä: 1 kpl nro 627132 koko 9 (9 osaa)
Uraruuvitaltta: kumpaakin 1 kpl nro 660032 koko 2,5; 4; 5,5
Kuusiokoloavain: kumpaakin 1 kpl nro 667702 koko 1; 2
Yhdistelmäpihdit: 1 kpl nro 700940 koko 160
Sepänvasara: 1 kpl nro 750110 koko 200
Teollisuussakset: 1 kpl nro 769240 koko 175
Pihdiavain: 1 kpl nro 813501 koko 180
Yleisveitsi katkaistavalla terällä: 1 kpl nro 845020
Käyttötiedot
Lähes tuhoutumattomasta ABS-muovista valmistettu SystemBox, jossa on integroidut saranat ja 2 pikalukkoa. Kaikki työkalut säilytetään turvallisesti erityisesti muotoillussa polyuretaanivaahtomuovisessa sisäkkeessä, jossa ne ovat aina käyttövalmiina.
Huomautus
Toimitus sisältää työkalut lajiteltuina työkalulaukussa.
Sarjassa on lisäksi tilaa 4 kpl pientarvikerasioita nro 951251 koko 2×3/1 tai 2 kpl nro 951251 koko 2×6/1 (ei sisälly toimitukseen).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalusarja |
|---|---|
| Osien lukumäärä | 20 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Leveys | 294 mm |
| Pituus | 510 mm |
| Korkeus | 61 mm |
| Osien lukumäärä | 20 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G68015720 |
|---|---|
| EAN | 4067263309185 |