Systembox 4
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
SysteSopiiValikoima nro 630012, 630023 koko SD (luettelosta 50), 634799, 637712, 637812, 637912, 638012, 638025 koko SD (luettelosta 50), 639062, 680155, 680156, 680157.
Huomautus
Tilaa on myös 4 kpl pienosalaatikoille nro 951251 2x3/1 tai 2 kpl 951251 2x6/1 (eivät sisälly toimitukseen).
Systembox
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Systembox |
|---|---|
| Sisäleveys | 200 mm |
| Sisäkorkeus | 51 mm |
| Ulkomitat, korkeus | 61 mm |
| Ulkomitat pituus | 510 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 294 mm |
| Sisäpituus | 500 mm |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6303054 |
|---|---|
| EAN | 4062406166274 |