Yleiskäyttöinen työkalusarja 20 osaa 20 20
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Yleinen työkalusarja 20 dToimitussisältö (taulukkokäyttö)Ikkunallinen rullamittanauha: 1 kpl nro 462201 koko 2,5
Kuusiokoloavainsarja pallopäällä: 1 kpl nro 627132 koko 9 (9 osaa)
Talttapääruuvimeisseli: kutakin 1 kpl nro 660030 koot 2,5; 4; 5,5
Phillips-ruuvimeisseli: kutakin 1 kpl nro 667690 koot 1; 2
Yhdistelmäpihdit: 1 kpl nro 700940 koko 160
Taontavasara: 1 kpl nro 750110 koko 200
Teollisuussakset: 1 kpl nro 769240 koko 175
Pihdiavain: 1 kpl nro 813501 koko 180
Katkoteräveitsi: 1 kpl nro 845020
Käyttötiedot
Lähes tuhoutumattomasta ABS-muovista valmistettu systembox, jossa integroidut saranat ja 2 pikalukkoa. Kaikki työkalut säilytetään turvallisesti erityisesti muotoillussa polyuretaanivaahtomuovi-insertissä, jossa ne ovat aina käyttövalmiina.
Huomautus
Toimitus tapahtuu lajitelmina työkaluina.
Valikoimassa on lisäksi tilaa 4 kpl pientarvikerasioille nro 951251 2×3/1 tai 2 kpl nro 951251 2×6/1 (eivät sisälly toimitukseen).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalusarja |
|---|---|
| Osien lukumäärä | 20 |
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Leveys | 294 mm |
| Pituus | 510 mm |
| Korkeus | 61 mm |
| Osien lukumäärä | 20 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G68015620 |
|---|---|
| EAN | 4062406301439 |