Järjestelmälaatikko 4-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
SysteSopiiValikoima luetteloon 49 asti, nro 630013, 630023, 634800, 637713, 637813, 637913, 638013, 638025, 639063, 680150.
Järjestelmälaatikko
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Systembox |
|---|---|
| Sisäleveys | 230 mm |
| Sisäkorkeus | 54 mm |
| Ulkomitat, korkeus | 66 mm |
| Ulkomitat pituus | 492 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 247 mm |
| Sisäpituus | 485 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6303104-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197681638 |