easyPick-pientavarasäiliö korkeus 50 mm
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kaikkiin ulosvetolaatikoihin, joiden etukorkeus on 75 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pientarvikelaatikot |
|---|---|
| Leveys G:ssä | 2 |
| Syvyys | 75 mm |
| Leveys G:ssä | 4 |
| Syvyys g:ssä | 12 |
| Syvyys | 300 mm |
| Leveys | 100 mm |
| Korkeus | 50 mm |
| Laatikon lokeroiden lukumäärä | 1 |
| Väri | antrasiitti |
| Sarja | easyPick |
| Väri | antrasiitti |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 951251 |
|---|---|
| EAN | 4062406151560 |