Systembox
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
SysteSopiiLajitelman nro 637662, 637702.
Systembox
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Systembox |
|---|---|
| Sisäleveys | 150 mm |
| Sisäkorkeus | 45 mm |
| Ulkomitat, korkeus | 52 mm |
| Ulkomitat pituus | 357 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 176 mm |
| Sisäpituus | 350 mm |
| Laatikon täyttöaste g | 6×14 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 630305 |
|---|---|
| EAN | 4062406166267 |