Torx®-ruuvimeisselisarja 5 5
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
T-kahvaisen ruuvimeisselisarja Toimitussisältö taulukon käyttöSolumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953062: 1 kpl.
GARANT Torx®-ruuvimeisseli nro 625330 koko TX6; TX7; TX8; TX9; TX10: 1 kpl kutakin.
Rakenne
Tavanomaiset työkaluvalikoimat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 6×8 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys | 200 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 8 |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Paino | 0.139 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 5 |
| Toteutus | ruuvinvääntimellä |
| Laatikon täyttöaste g | 6×8 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9530625 |
|---|---|
| EAN | 4062406154738 |