Purseenpoistosarja 4 4
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G9547544
- Varastotilanne
- 42kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisillä PE-solumuovisisäkkeillä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Päällikerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954754: 1 kpl.
Yleisjäysteenpoistosarja (4 kahvaa, kussakin 1 terä) nro 839945: 1 kpl.
Suoritus
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, sen alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 6×8 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys | 200 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 8 |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Paino | 0.104 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 4 |
| Toteutus | työkalusarjan kanssa |
| Laatikon täyttöaste g | 6×8 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9547544 |
|---|---|
| EAN | 2050002041936 |