Korjaamotarvikkeiden lajitelma 5 5
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G9548545
- Varastotilanne
- 91kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavanomaiset työkaluvalikoimat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Päällikerros on antrasiitinvärinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö taulukon käyttö
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954854: 1 kpl
GARANT LED-taskulamppu nro 081448 koko 200: 1 kpl
EDDING permanenttitussi nro 085130 koko R: 1 kpl
GARANT mukavuussuojalasit nro 096200 koko CLEAR: 1 kpl
GARANT yleisveitsi nro 845020 koko 18: 1 kpl
Katkoteräsarja 10-osainen nro 845010 koko 10: 1 kpl
Rakenne
Yleiset työkalulajitelmat kaksivärisellä PE-solumuovisisäkkeellä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen; alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 5 |
| Toteutus | työkaluvalikoimalla |
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9548545 |
|---|---|
| EAN | 2050002075443 |