Akkukäyttöinen LED-sauvalamppu 200 200
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin kapea akkukäyttöinen LED-sauvavalaisin, jossa on kestävä ja tyylikäs alumiinirunko. Portaattomasti himmennettävä päävalo ja voimakkaasti kohdistettu kohde-LED tarjoavat optimaalisen valaistuksen ahtaissa tiloissa.
- Tukeva metalliklipsi takapuolella.
- Vahva magneetti lampun jalassa.
- Lataustaso on aina nähtävissä keskelle sijoitetun LED-näytön kautta.
Toimitussisältö
Sisältää USB-D-latauskaapelin.
Toiminto
IP30: Suoja vierasesineiden tunkeutumista vastaan, kun ⌀ > 2,5 mm, mutta työkalut ja johdot on pidettävä etäällä; ei lisäksi suojaa vedeltä.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Teollisuus- ja yksityiskäyttöön.
Sopimaton käyttö
- Ei sovellu lasten käytettäväksi.
- Älä käytä räjähdysvaarallisilla alueilla.
- Älä altista lamppua voimakkaalle kuumuudelle, suoralle auringonvalolle tai avotulelle.
- Älä käytä lamppua, jos kotelo vaurioituu.
- Älä avaa koteloa.
- Kiinnitä lamppu vaatekappaleeseen vain, kun se on sammutettu.
Rakenne
Erittäin kapea akkukäyttöinen LED-sauvalamppu, jossa on kestävä ja tyylikäs alumiinikotelo. Portaattomasti himmennettävä päävalo ja voimakkaasti kohdistettu spotti-LED tarjoavat optimaalisen valaistuksen ahtaissa tiloissa.
- Tukeva metalliklipsi takapuolella.
- Vahva magneetti lampun jalassa.
- Lataustaso on aina näkyvissä keskelle sijoitetun LED-näytön kautta.
Toimitussisältö
Sisältää USB-D-latauskaapelin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Taskulamppu |
|---|---|
| Paino | 56 g |
| IP-suojausluokka | IP 30 |
| Valovirta | 20 - 200 lm |
| Paloaika | 1 - 10 h |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Kokonaisleveys | 17 mm |
| Kokonaispituus | 173 mm |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G081448200 |
|---|---|
| EAN | 4062406401900 |