Verstastarvikesarja 9 9
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G9549899
- Varastotilanne
- 13kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisellä PE-solumuovisisäkkeellä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954989: 1 kpl.
GARANT LED-taskulamppu nro 081448 koko 200: 1 kpl.
Kynsitarraaja nro 081610 koko 500: 1 kpl.
HOLEX teleskooppinen etsintäpeili nro 081630 koko 30: 1 kpl.
EDDING permanenttitussi nro 085130 koko R: 1 kpl.
GARANT suojalasit nro 096200 koko CLEAR: 1 kpl.
HOLEX pinsetit, tylppä, nro 727550 koko AM: 1 kpl.
Katkoteräsarja nro 845010 koko 10: 1 kpl.
GARANT yleisveitsi nro 845020 koko 18: 1 kpl.
Teleskooppinen tarkastuslamppu nro 081665: 1 kpl.
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuoviupotteessa. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen; alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 9 |
| Toteutus | työkalusarjan kanssa |
| Laatikon täyttöaste g | 10×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9549899 |
|---|---|
| EAN | 2050002075474 |