Kuusiokantaruuvaimeisseli- ja korjaamotarvikkeet 12 12
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-soluvaahtomuovisisäkkeessä. Soluvaahdon suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö taulukon mukaisesti
Soluvaahtomuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954864: 1 kpl.
GARANT LED-taskulamppu nro 081448 koko 200: 1 kpl.
GARANT mukavuussuojalasit nro 096200 koko CLEAR: 1 kpl.
GARANT kuusiokulma-ruuvitalttasarja, 9 osaa, nro 627132 koko 9: 1 kpl.
GARANT yleisveitsi nro 845020: 1 kpl.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuoviupotteessa. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Päällyskerros on antrasiitin värinen, ja sen alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Rakenneversio | työkalusarjan kanssa |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 12 |
| Laatikon täyttöaste g | 10×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95486412 |
|---|---|
| EAN | 4067263934905 |