Tarkastustyökalusarja 5 5
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G9548505
- Varastotilanne
- 90kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri osoittaa, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö, taulukkokäyttö
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954850: 1 kpl.
GARANT LED-taskulamppu nro 081448 koko 200: 1 kpl.
Magneettinen tartuntakynsi nro 081610 koko 500: 1 kpl.
HOLEX teleskooppinen etsintäpeili nro 081630 koko 30: 1 kpl.
Teleskooppinen tarkastuslamppu nro 081665: 1 kpl.
HOLEX pinsetit, tylppä, nro 727550 koko AM: 1 kpl.
Rakenne
Yleiset työkalulajitelmat kaksivärisellä PE-solumuovisisäkkeellä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen; alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 5 |
| Toteutus | työkaluvalikoimalla |
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9548505 |
|---|---|
| EAN | 2050002075436 |