Kaksoisavain-/kiintoavainsarja 5 5
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sarja, jossa on kaksipuoliset U-avaimetToimitussisältö, taulukon mukainenSolumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 952385: 1 kpl.
GARANT-kaksoislenkkiavain nro 610600 koko 4×5; 6×7; 8×9; 10×11; 12×13: 1 kpl kutakin.
Malli
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×8 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 200 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 8 |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 0,237 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 5 |
| Toteutus | mukana avain (rengasavain ja kiintoavain) |
| Laatikon täyttöaste g | 8×8 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9523855 |
|---|---|
| EAN | 4062406152611 |