Hylsyavaimensarja 1/4 tuumaa 22 22
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Uusiin GARANT-työpajavaunuihin täysin ulosvedettävillä laatikoilla ja uudella laatikkorasterimitalla 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Kokoluokan 10 G × 8 G vaahtomuovi sopii Shadowboards-nro 923210 koko 250 (2 vaahtomuovia per Shadowboard).
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisellä PE-solumuovisisäkkeellä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitin värinen; alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Solumuovisisäkkeet täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) laatikon tehokkaasta pinta-alasta.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953701: 1 kpl.
GARANT-kuusiokantahylsysarja nro 631029 koot 3,5; 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13: 1 kpl kutakin.
GARANT-kuusiokoloruuvitalttakärjet nro 631729 koot 3; 4; 5; 6: 1 kpl kutakin.
GARANT-vaihdettava räikkäväännin nro 632025 koko 1/4: 1 kpl.
GARANT-jatkovarsi nro 632429 koko 150: 1 kpl.
GARANT-liukukahva nro 632829 koko 146: 1 kpl.
GARANT-T-kahva nro 633029 koko 116: 1 kpl.
GARANT-kardaaninivel nro 633529 koko 1/4: 1 kpl.
Sopii
Uusiin GARANT-työpajavaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikkojako 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Kokoluokan 10 G × 8 G vaahto sopii Shadowboardeihin nro 923210 koko 250 (2 vaahtoa per Shadowboard).
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Solumuovisisäkkeet täyttävät 1/4 (10 G × 8 G tai 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G tai 500 × 200 mm) laatikon tehokkaasta pinta-alasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 250 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 0.624 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 22 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95370122 |
|---|---|
| EAN | 4062406157074 |