Kuusiokolohylsy 1/4 tuumaa 11 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 3124-S
Malli
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa tarttumista varten ruuvinkantoihin.
Avainvälit tiukoilla toleransseilla ja HT-Drive-profiili säästävät ruuvinkantoja ja muttereita. Ohutseinämäiset myös työskentelyyn erittäin ahtaissa tiloissa.
Sisäneliö reiällä DIN 3120-D 6,3:n mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Huomautus
GARANT- ja HOLEX-kuusiokolohylsyjä on saatavana myös tuumamitoissa (GARANT: nro 631032; HOLEX: nro 631022).
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusikulmahylsyavaimet |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainhylsy |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Pinta | kromattu |
| Pituus | 25 mm |
| ⌀ ulostulopuolella | 15.9 mm |
| Avaimenväli | 11 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63102911 |
|---|---|
| EAN | 4062406060497 |