Kuusioruuvinväänninholkki 1/4 tuumaa, pitkä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 7422
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta viistetty nopeaa otetta varten ruuvinpäiden ympärille.
Sitkitettyä materiaalia oleva kärki, korkea kovuus, kirkas.
Sisäneliö reiällä DIN 3120-D 6,3:n mukaisesti.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainhylsy |
| ⌀ kiinnityspuoli | 12 mm |
| Kuusikulmainen | 2.5 mm |
| Pituus | 55 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 631729 |
|---|---|
| EAN | 4062406060534 |