Kuusioruuvinväänninholkki 1/4 tuumaa, pitkä 5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 7422
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta kartioupotettu nopeaa tarttumista varten ruuvinkantoihin.
Sitkarkaisusta materiaalista valmistettu kärki, korkea kovuus, kirkas.
Sisäinen nelikulma reiällä DIN 3120-D 6,3:n mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainhylsy |
| ⌀ kiinnityspuoli | 12 mm |
| Kuusikulmainen | 5 mm |
| Pituus | 55 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6317295 |
|---|---|
| EAN | 4062406060565 |