Ruuvimeisselisarja 6 6
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
RuuvimeisseliToimitussisältö taulukkokäyttöSolumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953325: 1 kpl.
GARANT uraruuvitaltta nro 660030 koko 2,5; 3,5; 4; 5,5; 6,5; 8: 1 kpl kutakin.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-soluvaahtomuovisisäkkeissä. Soluvaahdon suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri osoittaa, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 6×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys | 400 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Paino | 0.406 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 6 |
| Toteutus | ruuvitaltoilla |
| Laatikon täyttöaste g | 6×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9533256 |
|---|---|
| EAN | 4062406155230 |