Hylsyavainsarja 1/2 tuumaa 31-os. 31
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Peitekerros on antrasiitin värinen, sen alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953749: 1 kpl.
STAHLWILLE 12-kulmahylsy 1/2 tuumaa nro 642100 koko 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32: 1 kpl kutakin.
STAHLWILLE kuusiokoloruuvitalttahylsy 1/2 tuumaa nro 643200 koko 4; 5; 6; 7; 8; 10; 12; 14: 1 kpl kutakin.
STAHLWILLE vaihdettava räikkäväännin 1/2 tuumaa nro 640100 koko 1/2: 1 kpl.
STAHLWILLE jatkovarsi, nro 641000 koko 75; 130; 255: 1 kpl kutakin.
STAHLWILLE T-kahva nro 641300 koko 300: 1 kpl.
STAHLWILLE kardaaninivel nro 641600 koko 1/2: 1 kpl.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Päällikerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Pienin sopiva laatikon etulevyn korkeus | 100 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 4.114 kg |
| Korkeus | 100 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 31 |
| Toteutus | hylsyavaimella |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Pienin sopiva laatikon etulevyn korkeus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95374931 |
|---|---|
| EAN | 2050002043022 |