Mittavälinevalikoima 7 7
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G9520707
- Varastotilanne
- 53kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 952070: 1 kpl.
GARANT digitaalinen työntömitta nro 412680 koko 150: 1 kpl.
GARANT kaarimikrometri nro 420402 koko 0−25: 1 kpl.
GARANT vastekulma nro 450010 koko 150×100: 1 kpl.
HOLEX kovametallipiirrin nro 458800 koko HM: 1 kpl.
GARANT teräsviivain nro 461770 koko 300: 1 kpl.
GARANT rullamittanauha nro 462210 koko 3: 1 kpl.
WERA muovitaittomitta nro 46620002 koko 2: 1 kpl.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Päällikerros on antrasiitin värinen; alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 400 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Sopii ulosvedettäviin laatikoihin, joiden tehokas syvyys on g | 16 |
| Sopii laatikoihin, joiden efektiivinen syvyys on | 400 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 1.65 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 7 |
| Toteutus | mittatyökaluilla |
| Laatikon täyttöaste g | 8×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9520707 |
|---|---|
| EAN | 2050002004061 |