Hylsyavainsarja 3/8" 13 13
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953690: 1 kpl.
GARANT-räikkäväännin nro 635025 koko 3/8: 1 kpl.
GARANT-jatkovarsi nro 635429 koko 125: 1 kpl.
GARANT-kardaaninivel nro 636229 koko 3/8: 1 kpl.
GARANT-kuusiokantahylsy nro 637125 koot 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19: 1 kpl kutakin.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eivätkä ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×8 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 200 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 8 |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 0,763 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 13 |
| Toteutus | hylsyavaimella |
| Laatikon täyttöaste g | 8×8 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95369013 |
|---|---|
| EAN | 4062406155681 |