Täydennyssarja 1/2" 23 23
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
GARANT-työpajavaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikoiden rasterimitta 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisessä PE-soluvaahtomuoviupotteessa. Soluvaahdon suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitinharmaa; alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Soluvaahtomuoviupotteet täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) ulosvedettävän laatikon hyötypinta-alasta.
Toimitussisältö taulukon käyttöön
Soluvaahtomuoviupote, tyhjä, nro 952001 koko 953755: 1 kpl
HOLEX 12-kulmahylsysarja nro 642520 koko 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32: 1 kpl kutakin
HOLEX kuusiokoloruuvitalttasarja nro 643313 koko 5; 6; 7; 8; 10, 12; 14: 1 kpl kutakin
Sopii
GARANT-työpajavaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikoiden rasterimitta 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Malli
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovialustassa. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Solumuovialustat täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) laatikon käyttökelpoisesta pinta-alasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Soluvaahtomuoviupote |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 23 |
| Toteutus | hylsyavaimella |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95375523 |
|---|---|
| EAN | 4067263723622 |