Kuusiokantaruuvauskärki 1/2", pitkä 7 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 7422
Rakenne
Laadukas kaksiosainen rakenne. Optimaalisesti karkaistu runko, joka ottaa vastaan ja välittää vääntömomentin. Sisänelikanta tiukoin toleranssein varmaan ja vakaaseen kiinnitykseen käyttötyökaluun. Sisänelikanta standardin DIN 3120 mukainen.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | kuusikulmaruuvinväännin |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hylsyavainkärki |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Normi | DIN 7422 |
| Pinta | kromattu |
| Lukitusrenkaalla | ei |
| Pallonmuotoisella päällä | ei |
| ⌀ kiinnityspuoli | 22 mm |
| Kuusikulmainen | 7 mm |
| Pituus | 120 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6433137 |
|---|---|
| EAN | 4069515007610 |