Kuusiokärkihylsy 1/2 tuumaa, pitkä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 7422
Rakenne
Korkealaatuinen kaksiosainen rakenne. Optimaalisesti karkaistu runko, joka ottaa vastaan ja välittää vääntömomentin. Sisäneliö kiukoin toleranssein varmistaa turvallisen ja vakaan kiinnityksen käyttötyökaluun. Sisäneliö standardin DIN 3120 mukainen.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | kuusikulmaruuvinväännin |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hylsyavainkärki |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Normi | DIN 7422 |
| Pinta | kromattu |
| Lukitusrenkaalla | ei |
| Pallonmuotoisella päällä | ei |
| ⌀ kiinnityspuoli | 22 mm |
| Kuusikulmainen | 8 mm |
| Pituus | 120 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 643313 |
|---|---|
| EAN | 4062406235611 |