12-kulmahylsy, pitkä, 1/2 tuumaa 14 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 3124-L
Malli
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta viistetty nopeaa tarttumista varten ruuvinkantoihin. Sisäneliö tiukoin toleranssein varman kiinnityksen takaamiseksi vääntötyökaluun. Sisäneliö standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniterästä, kromattu.
Huomautus
GARANT- ja HOLEX-12-kulmaisia ruuvaushylsyjä, pitkä malli, on saatavana myös tuumamittoina (GARANT: nro 642532; HOLEX: nro 642522).
Tekniset tiedot
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hylsyavainsisäke |
| Vetoprofiili | 12-kulma-hylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| ⌀ ulostulopuolella | 20,4 mm |
| Pituus | 77 mm |
| Avaimenväli | 14 mm |
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyavaimet |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G64252014 |
|---|---|
| EAN | 4045197542755 |