Hylsyavainsarja 3/8" 24 24
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Uusiin GARANT-työkalukärryihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikkorasterimitta 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Kokoluokan 10 G × 8 G vaahtomuovi sopii Shadowboardiin nro 923210, koko 250 (2 vaahtomuovia per Shadowboard).
Malli
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisellä PE-solumuovisisäkkeellä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri osoittaa, jos työkalu puuttuu.
Solumuovisisäkkeet täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) ulosvedettävän laatikon tehokkaasta pinta-alasta.
Toimitussisältö taulukon mukaisesti
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001, koko 953707: 1 kpl.
GARANT kuusiokolohylsy nro 637125, koko 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19: 1 kpl kutakin.
GARANT kuusiokoloruuvitalttahylsy nro 637629, koko 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10: 1 kpl kutakin.
GARANT räikkäväännin, käännettävä, nro 635025, koko 3/8: 1 kpl.
GARANT jatkovarsi, nro 635429, koko 75; 125: 1 kpl kutakin.
GARANT T-kahva nro 635729, koko 200: 1 kpl.
GARANT kardaaninivel nro 636229, koko 3/8: 1 kpl.
Sopii
Uusiin GARANT-työkaluvaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laattajako 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Vaahtomuovi koossa 10 G × 8 G sopii Shadowboardeihin nro 923210, koko 250 (2 vaahtoa per Shadowboard).
Malli
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovi-insertissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitin värinen; alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Solumuovi-insertit täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) laatikon tehokkaasta pinta-alasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 250 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 1,318 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 24 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95370724 |
|---|---|
| EAN | 4062406157128 |