Kuusiokantaruuvauskärkihylsy 3/8 tuumaa
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 7422
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta kartioupotettu nopeaa otetta varten ruuvinkantoihin. Nelikanttikiinnitys DIN 3120:n mukaan.
Terä korkeaseosteista erikoisterästä, kirkas.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Huomautus
GARANT- ja HOLEX-kuusiokantaruuvauskärjet saatavana myös tuumamitoissa (GARANT: nro 637632; HOLEX: nro 637622).
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsyavaimen hylsy |
| ⌀ kiinnityspuoli | 19 mm |
| Kuusikulmainen | 10 mm |
| Pituus | 46 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 637629 |
|---|---|
| EAN | 4062406061296 |