Logistiikkavalikoima 7 7
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G9549307
- Varastotilanne
- 37kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime mitään nesteitä.
Päällikerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954930: 1 kpl.
EDDING pysyvämerkintäkynä nro 085130 koko B: 1 kpl.
MARITOR turvasakset nro 769245 koko 134: 1 kpl.
MARITOR kaavin nro 837740: 1 kpl.
MARTOR turvaveitsi, jossa 2 terää, nro 842011 koko 1: 1 kpl.
MARITOR varateräsarja nro 842012 koko 10: 1 kpl.
MARITOR turvaveitsi nro 842041 koko 10: 1 kpl.
MARTOR turvaveitsi, jossa 1 terä, nro 842050: 1 kpl.
Rakenne
Yleiset työkaluvalikoimat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Paino | 0.464 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 7 |
| Laatikon täyttöaste g | 10×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9549307 |
|---|---|
| EAN | 2050002004528 |