Ruuvimeisselisarja 11 11
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Uusiin GARANT-työkaluvaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikkojako 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Malli
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Solumuovisisäkkeet täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) vetolaatikon hyötypinta-alasta.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953444: 1 kpl.
HOLEX-talttapääruuvitaltta nro 660701 koko 2,5; 3; 3,5; 5,5; 7; 8; 10: 1 kpl kutakin.
HOLEX-Phillips-ruuvimeisseli nro 668401 koko 0; 1; 2; 3: 1 kpl kutakin.
Sopii
Uusiin GARANT-työkaluvaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikkomoduulimitta 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Solumuovisisäkkeet täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) vetolaatikon hyötypinta-alasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 1.006 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 11 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95344411 |
|---|---|
| EAN | 4062406157005 |