Uraruuvitaltta, voimakahvalla 10 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Monikomponenttinen voimakahva, jossa vääntömomentin ja käyttömukavuuden kannalta optimoitu tartuntavyöhyke. Kromivanadiiniteräksinen kuusioterä, kromattu pinta. Chrom-Top-kärjet optimaaliseen ruostesuojaan.
Koosta 5,5 alkaen kuusiokannalla kiintoavaimia varten.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Uratalttapääruuvimeisseli |
| Vetoprofiili | Uratalttapääruuvimeisseli |
| Kokonaispituus | 295 mm |
| Terän pituus | 175 mm |
| Taltan paksuus a | 1.6 mm |
| Taltan leveys b | 10 mm |
| Kuusiokanta jakoavaimille | 13 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G66070110 |
|---|---|
| EAN | 4045197951472 |