Phillips-ruuvitaltta, voimakahvalla 0
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Monikomponenttinen voimakahva, jossa vääntömomentin ja käyttömukavuuden kannalta optimoitu tartunta-alue. Terä kromivanadiiniterästä, kromattu pinta. Chrom-Top-kärjet optimaalista ruostesuojaa varten.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Kokonaispituus | 147 mm |
| Terän pituus | 60 mm |
| Ristipääuran koko | 0 |
| Ruuvin ⌀:lle | enintään 2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6684010 |
|---|---|
| EAN | 4045197951595 |