Vasarasarja 3 3
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, alla oleva kontrastiväri harmaa näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö taulukkokäytön mukaan
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954691: 1 kpl.
GARANT takomavasara nro 750110 koko 300; 500: 1 kpl kumpaakin.
GARANT muovivasara nro 754120 koko 40: 1 kpl.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, alla oleva kontrastiväri harmaa näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 3 |
| Laatikon täyttöaste g | 10×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9546913 |
|---|---|
| EAN | 4062406894665 |