Tarkkuuslukkorengaspihdisarja, sisäpuolinen 8 8
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
uusiin GARANT-työkalukärryihin , joissa on kokonaan ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikkojako 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Toteutus
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-kovavaahtomuovi-insertissä. Vaahtomuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Vaahtomuovi-insertit täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) ulosvedettävän laatikon hyötypinta-alasta.
Toimitussisältö taulukon mukaisesti
Vaahtomuovi-insertti, tyhjä, nro 952001, koko 954217: 1 kpl.
GARANT-tarkkuuslukkorengaspihdit sisäpuolisille lukkorenkaille, nro 719770, koko J0; J1; J2; J3; J01; J11; J21; J31: 1 kpl kutakin.
Sopii
Uusiin GARANT-työpajavaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikkorasterimitta 20 G × 16 G tai 500 × 400 mm (L × S).
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovi-insertissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Solumuovi-insertit täyttävät 1/4 (10 G × 8 G tai 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G tai 500 × 200 mm) ulosvedettävän laatikon hyötypinta-alasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaahtomuovi-insertti |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 1,491 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 8 |
| Toteutus | pihdeillä |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9542178 |
|---|---|
| EAN | 4062406157586 |