Ruuvinväännin Torx®- ja kuusiokanta 15:lle 15
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-soluvaahtomuoviupotteessa. Soluvaahdon suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Päällyskerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon mukainen)
Soluvaahtomuoviupote, tyhjä, nro 952001 koko 953182: 1 kpl
GARANT kuusiokantaruuvaimeisseli nro 627722 koko 2; 2,5: 1 kpl kumpaakin
GARANT kuusiokoloavaimet nro 6277423 koot 3; 4; 5; 6; 8: 1 kpl kutakin
GARANT Torx®-ruuvaimet nro 625332 koot TX6; TX7; TX8; TX9; TX10; TX15; TX20; TX25: 1 kpl kutakin
Rakenne
Tavanomaiset työkaluvalikoimat kaksivärisessä PE-solumuovi-insertissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Päällikerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Soluvaahtomuoviupote |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 15 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95318215 |
|---|---|
| EAN | 4067263723417 |