Kuusiokoloavainruuvimeisseli, suora, 2K-Haptoprene-kahvalla 2 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ergonomisesti muotoiltu voimakahva, jossa pitävä Haptoprene-pinta ja iskunkestävästä muovista valmistettu ydin. Erityisen pintarakenteen ansiosta suuria vääntömomentteja voidaan välittää myös märillä tai öljyisillä käsillä.
Terä kromivanadiiniterästä. Kromattu pinta, mustat kärjet.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | ruuvitaltta |
|---|---|
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Vetoprofiili | kuusiokoloavain |
| Pinta | kromattu |
| Kahvan materiaali | iskunkestävä muovi |
| Pallomainen pää | ei |
| Kääntyvä suojakupu | ei |
| Vetoprofiili | Kuusiokantaruuvaaja |
| Kokonaispituus | 162 mm |
| Terän pituus | 80 mm |
| Kuusikulmainen | 2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6277222 |
|---|---|
| EAN | 4067263013273 |