Kuusiokoloruuvitaltta kupukantaisille kuusiokoloruuville, 2K-Haptoprene-kahvalla 3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Suora kuusiokärkinen varsi, pallopää.
Ergonomisesti muotoiltu voimakahva, jossa pitävä Haptoprene-pinta ja iskunkestävän muovin ydin. Erikoispintarakenteen ansiosta suuria vääntömomentteja voidaan siirtää myös märillä tai öljyisillä käsillä.
Terä kromivanadiiniterästä. Kromattu pinta, mustat kärjet.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvitaltta |
|---|---|
| Vetoprofiili | Kuusiokolo |
| Vetoprofiili | kuusiokantaruuvauskärki |
| Kokonaispituus | 185 mm |
| Terän pituus | 100 mm |
| Kuusikulmainen | 3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6277423 |
|---|---|
| EAN | 4067263013365 |