Rullattava työpöytä ToolTruck bambutyötasolla 20×16G
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
ToolTruck-rullatyöpöydässä on 25 mm paksu bambu-työtaso (sopii ruuvipenkkiin asennettavaksi). Kaappiosio, jossa 2 laskuhyllyä ja ovi.
Pylväskehykset on varustettu LDPE-puskurisuojilla.
Yksi keskuslukko lukitsee kaappiosion oven ja samalla laatikot.
Maalipinta
Jauhemaalattu kahdessa värissä, hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Toimitussisältö
Sis. jaot:
jokaista 75 mm ulosvedettävää laatikkoa kohti 1 urallinen välilista nro 951510 koko 75,
jokaista 125 mm ulosvedettävää laatikkoa kohti 1 urallinen välilista nro 951510 koko 125.
Huomautus
Arvotavaralokero / sivulokero nro 914791 lisävarusteena, ei integroitu ToolTruckin keskuslukkoon, suljetaan erillisellä sylinterilukolla.
200 mm korkuisille ulosvedettäville laatikoille sopivat nyt myös uralliset välilistat nro 951510 koko 200 sekä reunalistat nro 951560 koko 200 ja välilevyt nro 951741 – 951821, kukin koossa 200.
Lisää lisävarusteita ja jakomateriaaleja löytyy ryhmästä 95.
Huomio
Kaappitilaan saa asentaa vain yhden sisälaatikon.
Huomautus
Sopiva jakomateriaali:
Uralliset reunalistat nro 951560 koot 75; 125 ja 200;
Uralliset välilistat nro 951510 koot 75; 125 ja 200;
Väliseinät nro 951721 – 951821 koko 75; nro 951731 – 951821 koko 125 ja nro 951741 – 951821 koko 200.
Varustelu
laatikon etukorkeus: 75; 75; 75; 125; 200; 200 mm
Tarkoitettu käyttö
Tarkoitettu käyttö
- Liikkuvaan työskentelyyn paikan päällä.
- Teolliseen ja yksityiskäyttöön.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Ulosvedettävät hyllyt L-BOXXin kiinnitykseen (tuotenro
- 914574, 914575).
- Säilytyshylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Saa muokata ja rakentaa uudelleen vain Hoffmann Groupin hyväksytyillä lisävarusteilla.
- Asenna ruuvipenkki (lisävaruste) vain bambuiselle työtasolle.
- Noudata ruuvipenkin asennusohjeita.
- Asenna enintään yksi sisäinen ulosvedettävä laatikko ToolTruckin kaappiosaan (tuotenro
- 914560, 914564, 914568).
Sopimaton käyttö
- Älä seiso tai istu työkalukärryn tai pyörällisen työpöydän päällä.
- Älä kuljeta henkilöitä.
- Älä tee omavaltaisia muutostöitä tai muutoksia.
- Älä altista työkalukärryä tai pyörällistä työpöytää iskuille.
Rakenne
ToolTruck-rullatyöpöydässä on 25 mm paksu bambu-työtaso (sopii ruuvipenkin asennukseen). Kaappiosa, jossa 2 säilytyshyllyä ja ovi.
Pystyrungot on varustettu LDPE-puskureilla.
Yksi keskuslukko lukitsee kaappiosan oven ja samalla laatikot.
Maalipinta
Jauhemaalattu kahdessa värissä, hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Toimitussisältö
Sisältää jaottelut:
jokaista 75 mm vetolaatikkoa kohti 1 uritettu jakolista nro 951510 koko 75,
jokaista 125 mm vetolaatikkoa kohti 1 uritettu jakolista nro 951510 koko 125.
Huomautus
Arvotasku / sivutasku nro 914791 lisävarusteena, ei integroitu ToolTruck-keskuslukkoon, suljetaan erillisellä sylinterilukolla.
200 mm korkeisiin vetolaatikoihin sopivat nyt myös uritetut jakolistat nro 951510 koko 200 sekä reunalistat nro 951560 koko 200 ja työnnettävät jakolevyt nro 951741–951821, kukin koossa 200.
Lisää lisävarusteita ja jakomateriaaleja löytyy ryhmästä 95.
Huomio
Kaappitilaan saa asentaa vain yhden sisälaatikon.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | liikuteltava työpöytä |
|---|---|
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 100 % |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 40 kg |
| Laatikon ulosveto | Ulosvedon lukitus |
| Tuotenimen attribuutti | 20×16G |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 1195 mm |
| Paino | 97 kg |
| Korkeus | 1000 mm |
| Konfiguraattoriin liittyvä | kyllä |
| Laatikoiden tehokas leveys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 400 mm |
| Laatikoiden määrä | 6 |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 20 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 16 |
| Laatikot yksilöllisellä lukituksella | Yhdellä kädellä |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×16 |
| Sarja | ToolTruck; ToolTruck-rullatyöpöytä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 914568 |
|---|---|
| EAN | 4045197892287 |